Historia

Witamy serdecznie

Pracownia sukien ślubnych Duber została założona w 1976 r. i jest znana ze swoich wysokiej jakości wyrobów nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Moda ślubna jest bardzo wymagająca nie tylko ze względu na jej specyficzny charakter oraz szybko zmieniające się trendy, ale także z powodu wagi wydarzenia jakim jest ślub. Nasza firma dokłada starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientek i stworzyć dla nich idealną kreację na ten wyjątkowy dzień.

Pomimo tego, że co roku wprowadzamy na rynek kilkadziesiąt modeli seryjnej produkcji, każde zamówienie jest traktowane w sposób indywidualny. Nasza praca idzie w kierunku pełnego zadowolenia klientów zarówno hurtowych, jak i detalicznych. Dokładnie słuchamy potrzeb i życzeń naszych klientek oraz fachowo doradzamy im wybór odpowiedniej kreacji.

Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas suknie ślubne wykonywane są wyłącznie z najlepszych gatunkowo tkanin oraz dodatków spełniających najwyższe standardy jakości. Podczas szycia dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co przekłada się na olśniewający efekt końcowy.

Oprócz sukien ślubnych, nasza oferta obejmuje również szycie szatek komunijnych.

Małgorzata i Mariusz Duber

Firma Duber Obecnie

Obecnie posiadamy 5 salonów firmowych na terenie zachodniej Polski. raz do roku dla naszych partnerów organizujemy pokaz najnowszej kolekcji połączony z kontraktacją.

Co roku pojawiamy się na międzynarodowych targach w Niemczech, Czechach, Włoszech oraz w Estonii.

Nasze sukienki znajdą Państwo w renomowanych salonach w Polsce oraz za granicą.

Produkcja

Od 1976 roku, czyli od początku działalności nasza pracownia znajduje się w Zielonej Górze. Nasze sukienki tworzą wykwalifikowane krawcowe, które pracują u nas wiele lat.